fot. swiecsie.pl

Trwa trzecia edycja plebiscytu na najpiękniejsze iluminacje świąteczne w Polsce „Świeć Się z ENERGĄ” na Święta. Na Pomorzu Gdynia prowadzi przed Gdańskiem i Tczewem w wojewódzkim etapie konkursu – głosowanie potrwa do 2 stycznia 2012 r.

fot. swiecsie.pl

Każdy kto chce zrobić sobie dodatkowy prezent, może wygrać atrakcyjne nagrody w indywidualnym konkursie fotograficznym, który wystartował 16 grudnia br. Wystarczy przesłać świąteczne zdjęcia swojej choinki, przystrojonego domu, czy miasta i głosować  na www.SwiecSie.pl.

Miejska edycja konkursu „Świeć Się” organizowanego przez Grupę ENERGA składa się z dwóch etapów. Do 2 stycznia 2012 r. internauci wybierają najpiękniejsze świąteczne miasto województwa, które następnie będzie walczyć z pozostałymi piętnastoma finalistami z całego kraju. Do tego grona dołączy miasto, które zdobędzie najwięcej głosów internautów na liście „dzikiej karty”. Na podstawie zdjęć przystrojonych miejskich choinek, ulic oraz rynków i placów głosujący zdecydują o tym, która miejscowość świeci najpiękniej. Etap finałowy będzie trwał do 15 stycznia 2012 r.

Oddać głos na swoje miasto może każdy. Wystarczy wejść na stronę www.SwiecSie.pl lub aplikację na http://www.facebook.com/swiecsie. Szanse na wygraną swojego faworyta można zwiększyć wykorzystując społecznościowy charakter Facebooka i zapraszając za jego pośrednictwem do głosowania znajomych z portalu. Zwycięska miejscowość otrzyma prezent w postaci energooszczędnego sprzętu AGD, który będzie mogła przeznaczyć na wsparcie domu dziecka, lub inny cel społeczny. Fundatorem tej nagrody jest spółka ENERGA Oświetlenie. W poprzedniej edycji konkursu najpiękniejszym miastem województwa został Gdańsk, zaś finał wygrał Szczecin, uznany przez tysiące internatów za najokazalej oświetlony punkt zeszłorocznych świąt w Polsce.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.