www.ceynowahosp.com.pl

Szpital Specjalistyczny im. F Ceynowy w Wejherowie dołączył po raz trzeci do wysoko ocenionych szpitali z całej Polski. Znalazł się w grupie 108 placówek medycznych, które posiadają prestiżowy Certyfikat Akredytacyjny.

Wręczenie Certyfikatu Akredytacyjnego przez Dyrektora Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia z Krakowa, Jerzego Henning, odbyło się na jubileuszowej uroczystości 30-lecia działalności szpitala, w minioną środę.  W imieniu Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego, Wicewojewoda Michał Owczarczak wręczył odznaczenia państwowe, zasłużonym i sumiennym pracownikom placówki.

www.ceynowahosp.com.pl

Nowe oddziały, większa liczba łóżek, otwarcie Szkoły Przyszpitalnej, ciągła poprawa jakości usług medycznych, czy wprowadzanie nowych technik leczenia jest efektem trzydziestoletniej działalności szpitala i dbałości o wysoką jakość usług medycznych. Szpital im. F. Ceynowy przeszedł proces zewnętrznej oceny, co jest warunkiem otrzymania Certyfikatu. Ocena opiera się na porównaniu faktycznego stanu działania jednostki z wzorcowym, jaki stanowią standardy zachodnie. Sprawdzana jest ciągłość opieki, prawa pacjenta, opieka nad pacjentem, kontrola zakażeń, zabiegi i znieczulenia, farmakoterapia, laboratorium, diagnostyka obrazowa, odżywianie, poprawa jakości i bezpieczeństwo pacjenta. Certyfikat Akredytacyjny  ważny jest do 2014 roku.

2 KOMENTARZE

  1. GRATULACJE DLA SZEFOSTWA SZPITALA OBY STARCZYŁO SIŁ NA DALSZE POMYSŁY.. POWODZENIA I WYTRWAŁOŚCI W DALSZYM ROZWOJU SZPITALA /ŻYCZY AGNIESZKA TERAZ Z WEJHEROWA.

  2. Moja córka i wnuczka była pacjentkami tego szpitala.Jestem pełna uznania dla personelu – na każdym stanowisku pełnego zaangażowania, poświecenia i umiejącego zrozumieć chorego.Gratulacje za WSZYSTKO co zwie się ,że pobyt w tym szpitalu / po mimo choroby/ jest prawdziwą oazą serdeczności , przyjaźni dla KAŻDEGO pacjenta.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.