fot. targiprzedszkolaka.pl

W dniach 12-13 listopada warto odwiedzić Targi Przedszkolaka, które odbędą się w Centrum Targowym MTG w Gdańsku. Będą atrakcje dla dzieci i dorosłych!

Będą konkursy, gry, zabawy, malowanie buziek, mini-kino, spotkanie z autorami książek i wiele innych atrakcji, o które zadbał organizator dla dzieci. Rodzice w czasie, gdy ich pociechy będą zajęte zabawą, będą mogli  zapoznać się z ofertą przedszkoli, wybrać nowe meble dla dorastających dzieci, porozmawiać z ekspertami i specjalistami zajmującymi się światem dziecka, zadbać o jego bezpieczeństwo, a nawet skompletować wyprawkę dla pierwszoklasisty.

fot. targiprzedszkolaka.pl

Gościem specjalnym targów będzie Katarzyna Skrzynecka, która opowie dzieciom o swojej pracy, o tym jak to jest być aktorką i piosenkarką, a także poprowadzi zabawę, w której wszystkie dzieci będą mogły zaśpiewać z gościem. Spotkanie odbędzie się w drugi dzień targów (w niedzielę) o godzinie 13:00. Organizatorzy zapraszają na targi również przyszłych rodziców lub świeżo upieczonych rodziców. Dla nich przygotowana zostanie strefa niemowlaka, gdzie będzie można sprawdzić oferty żłobków funkcjonujących w danym regionie, poznać najnowszą ofertę producentów i dystrybutorów produktów dla pań w ciąży i niemowląt, przyjrzeć się ofercie usługodawców – specjalistów, na co dzień pracujących z najmłodszymi dziećmi i przyszłymi mamami. Wstęp odpłatny.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.