mat. prasowe

GRAMY to impreza przygotowywana przez fanów dla fanów. Przez dwa dni trwania spotkania, Pomorskie Centrum Kultury wypełni się miłośnikami gier planszowych z całego świata.

mat. prasowe

Organizatorzy obiecują, że profesjonalnie przygotowana obsługa pomoże dobrać grę zarówno dla najmłodszych, dopiero początkujących graczy, jak i dla starych wyjadaczy planszówek. Do udziału zapraszane są również całe rodziny.

Do dyspozycji przybyłych oddanych zostanie ponad 400 różnych gier – zaczynając od tych najprostszych, znanych wszystkim jeszcze z dzieciństwa aż po zaawansowane gry strategiczne. Planowany jest turniej Pentago, gry logicznej, na pierwszy rzut oka przypominającej popularne „kółko i krzyżyk”. Skubane Kurczaki to propozycja dla najmłodszych – uczestnicy tej rywalizacji nie mogą mieć więcej niż 12 lat. Dla starszych przygotowano konkurs wiedzy o planszówkach, w którym trzeba będzie odpowiedzieć na bardzo zaskakujące niekiedy pytania, ważna tez będzie umiejętność gry w kalambury. Imprezę zakończy losowanie nagród, w którym udział wziąć może każdy zarejestrowany uczestnik GRAMY.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.