fot. SAS Scandinavian Airlines

Wraz z rozbudową portu lotniczego w Gdańsku przybywa połączeń lotniczych. Bez problemu można dolecieć bezpośrednio do Pragi czy Hamburga. Jeszcze w październiku SAS otworzy nowe połączenie ze Skandynawią.

fot. SAS Scandinavian Airlines

23 października linie lotnicze SAS uruchomiają połączenie z Gdańska do Sztokholmu. Do tej pory bezpośrednio do stolicy Szwecji polecieć można było z innym przewoźnikiem – Wizzair. Nowe połączenie będzie alternatywą dla dotychczasowej i jedynej opcji wyboru. Samoloty SAS lądować będą w porcie lotniczym Arlanda, natomiast Wizzair leci z Gdańska do Skavsta. Oba porty lotnicze są oddalone od centrum Sztokholmu w zbliżonej odległości z różnicą taką, że jeden wysunięty jest na północ drugi na południe. Linie lotnicze SAS dzięki nowemu połączeniu zapewniają większe możliwości dalszego podróżowania dla pasażerów. Ze Sztokholmu można kontynuować podróż liniami SAS do kilkunastu miast w Szwecji, Skandynawii, wybranych miast europejskich oraz do USA.

W połowie listopada bieżącego roku z trójmiejskiego lotniska wystartują samoloty Linii lotniczych OLT Jetair  w kierunku Pragi, tym samym dając możliwość zwiedzenia jednej z piękniejszych stolic Europy. Pasażerowie podróżujący liniami OLT Jetair mogą liczyć na bezpłatny przewóz bagażu (do 15kg) oraz catering. Samoloty OLT Jetair wyposażone są w elektroniczne czytniki prasy.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.