mat. prasowe

Jedna z najbardziej znanych kaszubskich wokalistek już wkrótce debiutuje albumem zatytułowanym „Velevetka”, który nakładem Polskiego Radia S.A./Warner Music Poland ukaże się pod koniec listopada.

mat. prasowe

Album zawierać będzie 11 piosenek plus bonus track. – Postanowiłam wykorzystać najciekawsze elementy muzyki kaszubskiej i umieścić jej w harmonii muzyki pop. Myślę, że mi się to udał – mówi o swojej pracy Weronika. Pierwszym krokiem rozpoczynającym promocję jest singel „Pokochaj mnie”, którego premiera będzie miała miejsce 17 października. – To piosenka, która traktuje o fascynacji, pożądaniu i młodzieńczej miłości. Utwór jest bardzo rytmiczny i radosny, któremu kunsztu nadają wspaniałe, kaszubskie dźwięki – dodaje wokalistka.

Do utworu powstał teledysk, który już można zobaczyć:

[youtube_sc url=http://www.youtube.com/watch?v=qYIHWvg8EdU]

Wokalistka pojawia się w knajpie wypełnionej głównie przez mężczyzn. Jej obecność wzbudza ogólny aplauz gości, ale i zazdrość młodego chłopaka, dla którego wokalistka jest źródłem pożądania. Stara się do niej zbliżyć, ale na swojej drodze ma konkurentów. To nie jest takie łatwe, ale w rezultacie osiąga cel.

Za stylizację Very odpowiadają znani w Polsce styliści: Jola Słoma i Mirek Trymbulak, którzy wcześniej mieli już kontakt z modą kaszubską, gdyż jeden z ich pokazów poświęcony był właśnie temu regionowi (zachwycili pokazem mody „CASHEBE”).

Scenariusz został napisany przez Łukasza Tartasa, zdjęcia zrobił Marek Wojciechowski a postprodukcją zajął się Piotr Nalepa z  warszawskiego FutroFilmu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.