źródło: FLESZ

Córka premiera o modzie i jej trendach pisać będzie nie tylko na swoim blogu, ale i na papierze. Została współpracownikiem dwutygodnika Flesz, gdzie będą ukazywać się jej artykuły.

źródło: FLESZ

Kasia Tusk od dłuższego czasu prowadzi często odwiedzanego przez internautów bloga makelifeeasier.pl, gdzie udziela rad odnośnie stylu ubierania się. Teraz o najgorętszych trendach sezonu Kasia dzielić się będzie z czytelnikami na łamach dwutygodnika Flesz. Pasja pisania bloga o modzie dała szanse zarobkowego jej kontynuowania w papierowym wydaniu.

Nowy dwutygodnik zadebiutował w poniedziałek 10 października bieżącego roku. Pierwszy numer pisma ukazał się w nakładzie 600 tys. egzemplarzy.Wydawca spodziewa się sprzedaży ”Flesza” na poziomie powyżej 200 tys. egzemplarzy. Obserwując wyniki oglądalności bloga makelifeeasier, to praca Kasi Tusk w gazecie może przyczynić się do wyniku sprzedaży dwutygodnika. Kasia pisać będzie felietony w dziale Moje Trendy i podpowiadać czytelniczkom co nosić, żeby dobrze wyglądać i przy tym nie wydać dużo pieniędzy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.