fot. archiwum

Do tragicznego wypadku doszło w Gdyni. Na tył stojących pojazdów osobowych, które zatrzymały się na czerwonym świetle, najechał samochód ciężarowy, a następnie przejeżdżając pomiędzy nimi potrącił przechodzącą przez przejście dla pieszych 55-letnią kobietę. Pokrzywdzona po kilku godzinach zmarła.

Gdyńska policja wczoraj o godz. 9:45 powiadomiona została o zdarzeniu drogowym na zjeździe z Estakady Kwiatkowskiego w kierunku ul. Morskiej. Skierowani w ten rejon policjanci z drogówki na miejscu ustalili, że jadący samochodem ciężarowym 34-letni mężczyzna najechał na tył dwóch aut osobowych, które zatrzymały się przez skrzyżowaniem na czerwonym świetlne. Następnie pojazd m-ki Scania przejechał pomiędzy tymi samochodami i potrącił przechodzącą przez przejście dla pieszych (przy zielonym świetle) 55-letnią kobietę. Pokrzywdzona z ciężkimi obrażeniami trafiła do szpitala, gdzie po kilku godzinach zmarła.

Pozostali uczestnicy tego zdarzenia nie odnieśli żadnych obrażeń. Kierowca samochodu ciężarowego był trzeźwy. Utrudnienia w ruchu na tym odcinku drogi trwały przez kilka godzin. Prowadzący sprawę policjanci będą wyjaśniać przyczyny tego tragicznego zdarzenia.

fot. archiwum

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.