fot. archiwum

We wczorajszym losowaniu totolotka dwie osoby trafiły „szóstkę”. Szczęśliwe liczby, które padły w Lotto to: 14, 15, 25, 27, 37, 40.

fot. archiwum

Ostatnia kumulacja była najwyższą w historii Totalizatora Sportowego i wynosiła ponad 50 mln złotych, dokładnie 56 166 593 mln. Dwóm osobom udało się wygrać. Każda z nich dostanie po 28 083 296,60 złotych. Wśród szczęśliwców jest mieszkaniec Redy, który kupił zakład w kolektorze  przy ulicy Młyńskiej. Zagrał na chybił trafił, tym samym został kolejnym milionerem dzięki Lotto. Kwota ponad 28 mln złotych jest najwyższą jaka do tej pory była do wygrania w Lotto. Przypomnijmy, że poprzedni rekord padł w Elblągu, gdzie osoba wygrała ponad 24 mln złotych.

Drugim milionerem została osoba z Warszawy. – Pieniądze z wygranych wypłacimy im od ręki, natychmiast i w takiej postaci, jakiej zechcą. Nawet jeśli to miałby być gotówka – zapewnia Piotr Gawron rzecznik Totalizatora Sportowego.

1 KOMENTARZ

  1. Bardzo bym chciała aby milioner z Redy podzielił się ze mną wygraną. Potrzebuję ok 1mln zl na spłatę wszystkich długów mojego męża żeby żyć spokojnie a nie zasypiać i zastanawiać się coi będzie jutro. Jeżeli milioner z Redy zechciałby mi pomóc byłabym najszczęśliwszą osobą na świecie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.