mat. prasowe

Zapraszamy do udziału w I Międzynarodowym Konkursie Kaszubskiej Sztuki Wizualnej Cassubia Visuales. Celem konkursu jest promocja współczesnych oraz tradycyjnych technik graficznych oraz propagowanie lokalnego folkloru. Na zwycięzców czekają nagrody.

mat. prasowe
mat. prasowe

I Międzynarodowy Konkurs Kaszubskiej Sztuki Wizualnej Cassubia Visuales to konkurs na plakat artystyczny – graficzne przetworzenie wzorów kaszubskich na współczesną, nieoczywistą i nowatorską formę, mający na celu promowanie współczesnych, a także tradycyjnych technik graficznych oraz promowanie kaszubskiego folkloru.

Folklor polskich regionów inspiruje projektantów do tworzenia ciekawych projektów, dlatego w konkursie mogą wziąć udział zarówno osoby zajmujące się grafiką, jak i projektowaniem (amatorsko lub zawodowo), które ukończyły 16. rok życia.

Plakaty należy przesyłać w kopercie lub tubie do 12 czerwca 2015. Przewidziane nagrody to: laptop, tablet graficzny oraz tablet.

Szczegóły konkursu, regulamin oraz karta zgłoszenia znajdują się na stronie: http://mdk.reda.pl/content/cassubia-visuales

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.