fot. lpr.com.pl

Szpitalny Oddział Ratunkowy w wejherowskim szpitalu im. Floriana Ceynowy został zmodernizowany, do użytku oddano również nowoczesne, całodobowe lądowisko dla medycznych helikopterów.

Lądowisko jest częścią inwestycji szpitala w Wejherowie, która pochłonęła w sumie 3 mln złotych. W promieniu kilkudziesięciu kilometrów będzie to jedyne miejsce do nocnych lądowań helikopterów medycznych –  mówi Andrzej Zieleniewski dyrektor szpitala w Wejherowie. Pozwoli to na szybszą pomoc chorym i poszkodowanym w wypadku osobom oraz ułatwi pracę ratowniczym służbom medycznym – dodaje dyrektor szpitala. Przystosowaniu do obecnych wymogów zostało poddane istniejące już lądowisko. Szpital Specjalistyczny im. F. Ceynowy w Wejherowie jest jednym z najnowocześniejszych szpitali w województwie pomorskim.

fot. lpr.com.pl

1 KOMENTARZ

  1. Pięknie zmodernizowane lądowisko sama zwiedzałam przy Wejherowskim szpitalu .Dzięki Unijnym dotacjom oraz pomocy z budżetu Miasta Wejherowo .Widać że Władze Miasta Wejherowa b.dbają o Szpital i jak tylko mogą to go wspierają finansowo oby tak dalej .życzę powodzenia i dalszej takiej współpracy. Pozdrawiam Agnieszka teraz z Wejherowa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.