fot. UM Gdańsk

Widzowie na całym świecie poznają Polskę przedstawioną jako jedną z najszybciej rozwijających się gospodarek w Europie. Telewizja CNN przedstawi nasz kraj w ramach tygodniowego programu Eye on Poland.

CNN International „Eye on Poland”, jest emitowany od 12 do 20 września na antenie stacji o godz. 18.30 i 22 podczas stałych bloków. Na program złożą się materiały nakręcone w naszym kraju w maju i czerwcu. Teraz ekipa przyjeżdża, by nadawać relacje na żywo – przez jeden dzień będzie w Warszawie, przez resztę tygodnia w Trójmieście. W trakcie programu będą także przeprowadzane wywiady – powiedziała Marcelina Cholewińska z biura prasowego CNN International. We wtorek 13 września reporterzy CNN odwiedzą PGE Arenę i porozmawiają z Prezydentem Andrzejem Bojanowskim o EURO 2012, a w środę 14 września ekipa rozstawi się na Zielonym Moście.

fot. UM Gdańsk

W związku ze zbliżającym się EURO 2012 ekonomiczny korespondent stacji, Jim Boulden, przyjrzy się polskim przygotowaniom do Euro 2012, jednego z największych sportowych wydarzeń na świecie. Dowie się, jak wyglądają plany organizatorów dotyczące zapewnienia bezpieczeństwa podczas rozgrywek. Zajmie się polskimi strefami ekonomicznymi stworzonymi dla zachęcania do inwestowania w Polsce. W Programie Eye on Poland międzynarodowa telewizja przedstawi również najważniejsze wydarzenia z Polski, poruszy tematy związane z ekonomią, biznesem, społeczeństwem oraz spotka się z ludźmi z pierwszych stron gazet.

„Eye on Poland” to kontynuacja podróży dookoła świata, podczas której widzowie CNN odwiedzili już Indie, Niemcy, Ukrainę i Gruzję. W ramach cyklu „Eye on Poland” CNN we współpracy z TVN24 i serwisem Kontakt24, zachęca widzów do przesyłania ich własnych materiałów wideo, zdjęć i tekstów o naszym kraju. Więcej informacji na ten temat można znaleźć na stronie ireport.cnn.com.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.