fot. sxc.hu

22 września w Parku Handlowym Matarnia w Gdańsku otwarty zostanie sklep TK MAXX. Znaleźć w nim można ubrania znanych marek, dobrej jakości, obuwie, unikalne akcesoria i równie fascynujące artykuły dla domu w przystępnej cenie, do 60% taniej.

Sukces i działanie amerykańskiej firmy TJX Companies INC przyczyniło się do otwarcia 2500 sklepów w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie oraz ponad 250 w Wielkiej Brytanii, Irlandii i w Niemczech. Firma nie inwestuje w wyszukany wystrój sklepu, a jak najlepszy i najszerszy asortyment. Każdego dnia kupcy wyszukują najlepsze oferty na najnowsze stroje i artykuły dla domu, negocjując je z ponad 3000 tysiącami marek na całym świecie, wysyłając codziennie nowy asortyment wprost do każdego sklepu. Dlatego w sklepie znaleźć się może najnowsza kolekcja znanego projektanta wprost z wybiegu albo pojedyncza sztuka, której nie znajdzie się w żadnym innym sklepie.

W Polsce pierwszy sklep zaczął działać w 2009 roku. Na przestrzeni 3 lat powstało już 14 sklepów. W wrześniu zostaną otwarte jeszcze trzy, w tym jeden w Gdańsku. Sklep TK Maxx w Gdańsku to trzecia lokalizacja w Polsce – poza Warszawą i Krakowem, która oferować będzie specjalny dział Gold Label z ekskluzywnymi markami najlepszych projektantów.

fot. sxc.hu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.