fot. sxc.hu

Gdyński Szlak Modernizmu, który prowadzi głównymi ulicami miasta, czyli ulicą Świętojańską i ulicą 10 Lutego – Molo Południowe, można teraz poznać z… przewodnikiem audio.

Spacer z audio przewodnikiem ułatwi rozpoznanie obiektów stylu umiarkowanego modernizmu czy późnego funkcjonalizmu. Poprowadzi po najbardziej charakterystycznych zabytkach gdyńskiego modernizmu opowiadając o historii powstawania. W pędzie dnia nie zauważamy unikatowej architektury Gdyni, może należałoby trochę zwolnić i porozglądać się dookoła siebie dostrzegając interesującą architekturę kamienic. Audio przewodnik dostosuje się do zwiedzającego. Spacer może być przyjemny, w każdym momencie zwiedzania można zatrzymać się na kawę czy odpocząć w restauracji i po chwili ruszyć dalej. Audio przewodnik umożliwia samodzielne i dostosowane do własnych potrzeb zwiedzanie miasta.

Nagrania dostępne są w trzech wersjach językowych: polskiej, angielskiej i niemieckiej.  Audio przewodnik można bezpłatnie wypożyczyć w Miejskiej Informacji przy ul. 10 Lutego 24, konieczne jest uiszczenie kaucji zwrotnej. Jest łatwy, przyjazny w obsłudze i stanowi doskonałą pomoc w poznawaniu Gdyńskiego Szlaku Modernizmu.

fot. sxc.hu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.