fot. geminicentrum.pl

W piątek (2 września) o godz. 10.00 w Centrum Kultury i Rozrywki „Gemini” (ul. Waszyngtona 21) otwarty zostanie największy w Gdyni park zabaw dla dzieci Fun Park.

W Fun Park znajdzie się niemal wszystko, co niezbędne najmłodszym do udanej zabawy, m.in.: baseny z piłeczkami, kilkumetrowe zjeżdżalnie, armatki, trampolina, tor gokartowy. Sala jest zaprojektowana tak, by pobudzać dziecięca wyobraźnię i tworzyć bezpieczną przestrzeń do zabawy.

fot. geminicentrum.pl

 Najmłodsi będą mogli uczestniczyć w imprezach cyklicznych, organizowanych z okazji Halloween, Andrzejek, Mikołajek, karnawału, powitania wiosny i oczywiście Dnia Dziecka. Każda impreza to inny program zajęć edukacyjnych, które sprawia frajdę nawet najbardziej wymagającym maluchom.

W ofercie znajdą się również warsztaty, m.in.: plastyczne, mydełkowe, teatralne, origami. Wykonane podczas nich prace nadadzą się na upominki dla bliskich, chociażby rodziców czy dziadków.

Park zabaw otwarty będzie codziennie w godz. 9.00-21.00. Maluchami zajmą się przeszkolone animatorki, a rodzice odpoczną w kawiarence.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.