materiały prasowe

Niespełna tydzień pozostał do Pomorskiej Gali Ślubnej. Impreza organizowana po raz piąty, tym razem odbędzie się 13 listopada w rumskim hotelu Faltom. Patronat nad galą objęła Gazeta Kaszubska.

Czytaj także: Pomorska Gala Ślubna 2011 [ZDJĘCIA] >>

W poprzednich latach mogliśmy podziwiać m.in wytworne suknie, ciekawe dekoracje, biżuterię, ale również skosztować czekolady płynącej z pięknej fontanny, degustować tort weselny czy podziwiać piękne auta do ślubu, zdjęcia ślubne, przepiękne wiązanki ślubne.

materiały prasowe

– Organizowane przez nas Pomorskie Targi Ślubne nazwane Pomorską Galą Ślubną ma odróżniać od Targów przede wszystkim jej forma, kameralne wnętrza hotelu, w którym odbywa się Gala, elegancja, wiele atrakcji i duża ilość wartościowych nagród takich jak np. nagroda główna suknia ślubna Cymbeline Paris o wartości 5000 zł., nagroda II suknia ślubna Sincerity o wartości 4000 zł., nagroda III suknia ślubna o wartości 3000 zł. – mówią organizatorzy. – Atrakcje takie jak pokazy sukni ślubnych renomowanych światowych firm, występy artystów, konkursy. Dodatkowym atutem jest możliwość porozmawiania, ewentualnego podpisania umowy  z wystawcami w spokojnym miejscu przy kawie, herbacie i kruchym ciasteczku.

W tym roku również nie zabraknie atrakcji w postaci pokazów makijażu, tańca, najnowszych kolekcji sukni ślubnych, bielizny, garniturów i dodatków ślubnych.

– Planujemy, aby ta Gala byłą najlepszą imprezą branżową w nadchodzącym sezonie 2012 i dołożymy wszelkich starań, aby od tej chwili stała się Wielką Pomorską Galą Ślubną – zapowiadają organizatorzy. – Zapraszamy do wzięcia udziału wszystkich dotychczasowych i nowych wystawców, salony ślubne do zaprezentowania sukni na modelkach, a inne firmy do prezentacji na scenie najnowszych trendów. –

Celem imprezy jest prezentacja kompleksowej oferty związanej z przygotowaniem i organizacją ślubu i wesela szerokiej rzeszy zwiedzających, a także umożliwienie wystawcom nawiązania kontaktów biznesowych, zapoznania się z ofertą konkurencji oraz nowymi trendami poszczególnych branż. Pomorską Galę Ślubną, odwiedza co roku około 1000 narzeczonych z całego Pomorza,  prezentuje się na niej ponad 50 firm z Pomorza. Dla przyszłych Par młodych to okazja, aby wybrać wszystko, czego nie może zabraknąć na wymarzonym ślubie – najpiękniejszych sukien, ciągnących się do ziemi welonów, obrączek …fotografa, czy pięknego auta.

Więcej informacji na stronie www.pomorskagalaslubna.pl.

mat. prasowe

2 KOMENTARZE

  1. witam

    Pomorska Gala Ślubna zawsze zorganizowana na wyskokim poziomie. Napewno warto odwiedzić to miejsce.

    pozdrawiam

  2. Czy na tą galę trzeba mieć specjalne zaproszenie?czy wstęp jest płatny? W przyszłym roku mam wesele i chciałabym skorzystać z okazji i odwiedzić to miejsce właśnie. Będę wdzięczna za odpowiedź. Pozdrawiam.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.