fot. sxc.hu

Miejska Biblioteka Publiczna w Gdyni zaprasza do udziału w XI edycji konkursu „Gdynia w fotografii”, tym razem pod hasłem „Uśmiechnij się”.

Tegoroczna edycja ma na celu pokazanie zabawnych i radosnych wydarzeń lub sytuacji z życia Gdyni i jej mieszkańców. Ważne, by zdjęcia konkursowe wywoływały uśmiech lub wzruszenie.

Maksymalnie trzy zdjęcia (czarno-białe lub kolorowe fotografie w formacie 20 cm x 30 cm, wykonane w dowolnej technice) należy składać wraz z formularzem zgłoszeniowym, dostępnym we wszystkich placówkach MBP w Gdyni oraz na stronie internetowej: www.mbpgdynia.pl, w zaklejonej kopercie w filiach MBP do 18 listopada 2011 r. Do konkursu można zgłaszać tylko fotografie wykonane współcześnie.

fot. sxc.hu

Koperta z formularzem oraz zdjęcia konkursowe powinny być opatrzone jednakowym kodem wybranym przez autora. Fotografie nie mogą być podpisane jego imieniem czy nazwiskiem. Jury oceni wartość artystyczną fotografii, zgodność z tematem konkursu, niebanalną interpretację tematu i jakość techniczną.

Uroczyste ogłoszenie wyników konkursu, wręczenie nagród oraz wystawa najlepszych fotografii odbędą się 30 listopada 2011 r. w Galerii Miejskiej Biblioteki Publicznej w Filii nr 18 przy ul. Kartuskiej 20 w Gdyni Chyloni (godz. 17.00).

Szczegółowych informacji na temat konkursu udziela (w godz. 8.00-16.00): Dział Instrukcyjno-Metodyczny Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gdyni, ul. Partyzantów 39/IV (wejście od ul. Kopernika), tel. 58 622 44 31,  e-mail: dim@mbpgdynia.pl . Regulamin konkursu jest dostępny na stronie internetowej: www.mbpgdynia.pl .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.