fot. stenaline.pl

Odnowa biologiczna, spotkanie przy kawie, czy zakupy markowych perfum, to wszystko można znaleźć w jednym miejscu – na statku.

Stena Line, jeden z największych operatorów promowych na świecie, 1 lipca zaprezentuje swój nowy statek – Stena Spirit. Prom oferuje kabiny o wysokim standardzie, dobrze wyposażone sale konferencyjne, restauracje oraz 4 bary, każdy z nich w innym stylu. Atrakcją dla pasażerów jest m.in. SPA.

fot. stenaline.pl

W piątek, o godzinie 12.00, na terminalu promowym w Gdyni odbędzie się uroczystość nadania nazwy nowemu statkowi. Nazwa „Stena Spirit” została wyłoniona w ogólnopolskim konkursie, na który przesłano aż 14 000 propozycji. Nowa jednostka od końca czerwca będzie pływać na linii Gdynia – Karlskrona. Nazwę nowemu statkowi nada uroczyście pochodząca z Gdyni, znana aktorka – Anna Przybylska.

Na terminal będzie można dojechać bezpłatnym autobusem. Przez cały dzień będą kursowały autobusy linii 570, a dodatkowo po centrum Gdyni będzie jeździł dwupoziomowy autobus, który będzie zabierał gości wprost na Dzień Otwarty Stena Line.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.