Rozkopana ul. 10 Lutego w Pucku

Na ul. 10 Lutego w Pucku ekipy budowlane rozkopały chodnik wzdłuż kilku sklepów i lokali usługowych. Właściciele skarżą się, że przez to tracą  klientów. Miasto odpowiada, że konieczna jest cierpliwość, bo trwa rewitalizacja starówki.  
Budowlańcy rozkopali nie tylko pucki rynek, ale i sąsiadujące z nim ulice. Wykop na ul. 10 Lutego jest jednak głęboki i niedostatecznie zabezpieczony. Mieszkańcy i handlowcy skarżą się, że nie mogą dotrzeć do znajdujących się tu lokali. Właściciel kwiaciarni grozi nawet pozwem o odszkodowanie. 

- Zwróciliśmy się do robotników, by umożliwili naszym klientom  dotarcie do kwiaciarni – mówi Zenon Bradtke. – Ci, po interwencjach, postawili  pomost, ale jest on położony znacznie powyżej drzwi wejściowych i tracimy wszelkich klientów – dodaje podenerwowany przedsiębiorca.


Rozkopana ul. 10 Lutego w Pucku

– Zwróciliśmy się już do przedstawiciela wykonawcy, by zbudował podesty, po których można dojść do sklepu – mówi Zdzisław Jaroni, wiceburmistrz Pucka.

Niestety, pomosty zbudowano nie wszędzie lub niewłaściwie i niektóre lokale są całkowicie niedostępne. Miasto tłumaczy, że utrudnienia potrwają kilka dni.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.