fot. Policja

Na trzy miesiące trafił do aresztu 36-letni mężczyzna podejrzany o brutalne pobicie zastępcy ordynatora oddziału ginekologicznego szpitala w Słupsku.  Taki środek zapobiegawczy zastosował słupski Sąd Rejonowy, który się do wniosku prokuratora.

fot. Policja

Słupska prokuratura ustaliła, że lekarz Rafał I. został zaatakowany w chwili, gdy wysiadał z samochodu przed blokiem, w którym mieszkał. Zamaskowany napastnik uderzył go w głowę wielokrotnie drewnianą pałką i pozostawiając nieprzytomnego mężczyznę zbiegł z miejsca zdarzenia. Zastępca ordynatora ginekologii  jest hospitalizowany na oddziale intensywnej opieki medycznej szpitala w Słupsku. – Na podstawie obszernego materiału dowodowego prokurator przedstawił zatrzymanemu Tomaszowi P. zarzuty – powiedział Robert Czerwiński, rzecznik słupskiej policji. – Jednym z nich jest ciężkie uszkodzenie ciała, a drugim zniszczenie mienia. Obrażenia, jakich doznał 40-letni lekarz, zagrażały jego życiu. Za ten czyn grozi podejrzanemu od roku do 10 lat pozbawienia wolności – dodał policjant.

Zatrzymany jest mieszkańcem gminy Kobylnica. W trakcie działań policji i prokuratury nie przyznał się do winy. Jego żona była pacjentką pobitego ginekologa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.