fot. pgearena.pl

Kibice z Trójmiasta nawołują do bojkotu meczu Polska – Francja na otwarcie stadionu PGE Arena. Zostanie on rozegrany w czwartek 9 czerwca o godz. 21. Powodem protestu są bardzo wysokie ceny biletów – nawet 240 zł.

fot. pgearena.pl

Będzie drogo – bilety na mecz Polska – Francja  mają kosztować 80, 160 i 240 zł. Decyzję o cenie biletów podjął w czwartek PZPN. Gdański UM próbował interweniować w tej sprawie, ale negocjacje nic nie dały. Prezes Grzegorz Lato powiedział prasie, że PZPN  kończy z tanimi biletami, bo ma dość kłopotów z kibicami.

Gdy wejściówki będą droższe, na mecze będą rzekomo przychodzić kulturalniejsi kibice – np. całe rodziny – twierdzi Lato. Wiadomo klient w krawacie jest mniej awanturujący się – śmieją się kibice. Ale nie wszystkim jest do śmiechu. Wzrosną także ceny biletów spotkań ligowych –  na mecz Lechii Gdańsk kosztują od 20 do 50 zł. Wzburzeni kibice zapowiadają teraz, że zbojkotują organizowane przez PZPN otwarcie PGE Areny Gdańsk. Nawołują też do bojkotu na portalach i w gazetach. Powstała także strona bojkotujących  na Facebooku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.