sobota, 3 grudnia, 2022
Strona główna Tagi Pracownia ceramiczna słupsk

Tag: pracownia ceramiczna słupsk

„Warsztaty z jajem” w Pracowni Ceramicznej SOK

Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych Pracownia Ceramiczna Słupskiego Ośrodka Kultury zaprasza na specjalne, bezpłatne - „Warsztaty z jajem”. W sobotę 5 kwietnia od godz. 14.00 do 17.00 wszyscy chętni stworzyć będą mogli oryginalne, ręcznie robione pisanki, ozdoby i wiele, wiele innych pięknych przedmiotów związanych ze świętami. Wstęp Wolny!

Dzień Otwarty w słupskiej Pracowni Ceramicznej

Rewelacyjnie zapowiada się Dzień Otwarty w Pracowni Ceramicznej, który odbędzie się w sobotę 7 września. Nie dość, że będzie można zobaczyć na żywo, niezwykle szeroką ofertę zajęć, które przygotowała Pracownia, to dodatkowo wszyscy uczestnicy staną się świadkami ustanowienia pierwszego słupskiego rekordu we wspólnym tworzeniu filcowego dreda.

Zakończyły się wakacje w słupskiej Pracowni Ceramicznej

Zakończył się wakacyjny program Pracowni Ceramicznej Słupskiego Ośrodka Kultury. W czasie „Wakacji-animacji” kilkadziesiąt dzieci ze Słupska miało okazję poznać „od kuchni” arkana pracy twórczej. Wykorzystując warsztat rękodzielnika, przygotowywali własne lalki, następnie poznawali tajniki ich animacji.
2,137FaniLubię
307ObserwującyObserwuj

Czytaj także

Międzywojenna architektura Gdyni zostanie ukazana na wystawie podczas festiwalu Triennale der Moderne w Berlinie // fot. mat. prasowe

Międzywojenna architektura Gdyni na prestiżowym festiwalu w Berlinie

Modernistyczna architektura to bardzo ważny element dziejów Gdyni, a jednocześnie jedno z najbardziej spektakularnych zjawisk polskiej kultury okresu międzywojennego. Warto jednak pamiętać, że za...