kradzieże sklepowe

Najnowsze artykuły oznaczone tagiem 'kradzieże sklepowe':
Kradzieże sklepowe – dwie kobiety zatrzymane w Słupsku
Kradzieże sklepowe – dwie kobiety zatrzymane w Słupsku
Nawet do 5 lat pozbawienia wolności grozi dwóm mieszkankom województwa zachodniopomorskiego, zatrzymanym wczoraj za kradzież odzieży wartości ponad 1 tyś. złotych w jednym z miejscowych hipermarketów. Podczas przeszukania mieszkań, śledczy odnaleźli w nich kilkadziesiąt sztuk innej-także skradzionej odzieży jeszcze z metkami. Funkcjonariusze ustalają teraz jej wartość, pochodzenie ale także czy zatrzymane kobiety mogły mieć związek z innymi podobnymi przestępstwami na terenie powiatu słupskiego.
Chciała zaoszczędzić i zmieniła cenę na metce
Chciała zaoszczędzić i zmieniła cenę na metce
Za oszustwo odpowiedzą dwie słupszczanki, które w Słupsku w jednym z hipermarketów zamieniły metki z cenami produktów. Jednym ze sprawców okazała się pracownica sklepu, która naklejając ceny z tańszych produktów, chciała zyskać ponad 300 złotych. Tego rodzaju działanie jest oszustwem i przestępstwem, za które kodeks karny przewiduje karę nawet do 8 lat pozbawienia wolności.
Kradli aż wpadli. Dwaj gdynianie zatrzymani w Słupsku
Kradli aż wpadli. Dwaj gdynianie zatrzymani w Słupsku
Nawet do 5 lat pozbawienia wolności grozi dwóm mieszkańcom Gdyni, zatrzymanym w Słupsku za kradzieże sklepowe artykułów spożywczych i kosmetyków. Wartość skradzionych produktów wyceniono na ponad 800 złotych. Policjanci ustalili już, że zatrzymani mężczyźni mają związek z co najmniej 7 podobnymi kradzieżami na terenie Słupska.