poniedziałek, 3 października, 2022
Strona główna Tagi Brama Kaszubskiego Pierścienia

Tag: Brama Kaszubskiego Pierścienia

Łebskie punkty informacji turystycznej nagrodzone

Centrum Informacji Turystycznej „Brama Kaszubskiego Pierścienia” w Łebie 12 maja decyzją Regionalnej Komisji Certyfikacji Punktów Informacji Turystycznej w Województwie Pomorskim ponownie otrzymało najwyższą ocenę certyfikacyjną - 4 gwiazdki ****.

CIT w Lęborku ocenione na cztery gwiazdki

Centrum Informacji Turystycznej „Brama Kaszubskiego Pierścienia” w Lęborku zostało poddane ocenie przez Regionalną Komisję Certyfikacji Punktów Informacji Turystycznej w Województwie Pomorskim.

Kolejna Brama oficjalnie otwarta

Wczoraj w Lęborku oficjalnie otwarto Bramę Kaszubskiego Pierścienia. Informacja turystyczna już od wakacji pomagała turystom w poznaniu regionu. Zarząd nad centrum objęło LCK Fregata.

Rośnie Brama Kaszubskiego Pierścienia

Od jesieni ubiegłego roku trwają prace przy budowie Centrum Informacji Turystycznej - Bramy Kaszubskiego Pierścienia, u zbiegu ulic Dąbrowskiego i al. Niepodległości w Lęborku. Otwarcie lęborskiej Bramy planowane jest na koniec czerwca.
2,137FaniLubię
306ObserwującyObserwuj

Czytaj także

Pomorski gryf w nowej odsłonie

Nowocześniejszy, bardziej graficzny, pełen przestrzeni  i światła – tak wygląda nowy logotyp województwa pomorskiego. Przygotowana przez ASP księga identyfikacji wizualnej oparta jest na herbie...