Gdynia i Chojnice na planszy Monopoly!

21 marca 2011r. | Drukuj

Znamy już wyniki głosowania w konkursie Monopoly. Na polskiej planszy popularnej gry znajdą się dwa pomorskie miasta – Gdynia i Chojnice. Już we wrześniu gra będzie dostępna w polskich sklepach.

fot. monopoly.pl

Przez ostatni miesiąc Polacy głosowali na swoje ulubione miasta, które walczyły o miejsca na planszy polskiej wersji gry Monopoly, będącej symulacją biznesowej gry na rynku nieruchomości. Każdy z graczy dysponuje znaczną sumą pieniędzy, za które dokonuje inwestycji, kupuje miasta i fabryki. Wśród kandydatów znalazły sie także kaszubskie miejsowości m.in. Łeba, Słupsk, Hel, Gdynia, Władysławowo, Chojnice. Głosowanie zakończyło się wczoraj o północy. Organizatorzy ogłosili 22 zwycięzców, którzy znajdą się na planszy.

fot. habatq8.com

Wśród zwycięzców znalazły się dwie kaszubskie miejscowości. Na czwartym miejscu z wynikiem 4,16% głosów uplasowała się Gdynia. Natomiast na miejscu czternastym znalazły się Chojnice ( 2,95% głosów).

Gra Monopoly obchodzi w tym roku 76 urodziny. Dostępna jest w 100 krajach. Przełożona została na 37 języków. Już we wrześniu gra będzie dostępna w polskich sklepach.


Opublikowano w: ChojniceTrójmiastoWiadomości
Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Na razie jest tylko jeden komentarz (dodaj własny »):
  1. Bobik pisze:

    Gratulacje dla Gdyni i Chojnic ;-)

Dodaj komentarz