Karol Kruzel wygrywa czwartą walkę zawodową

19 listopada 2014r. | Drukuj

Czwartą zawodową walkę w formule K-1 do 75 kg. stoczył podczas gali Międzynarodowego Pucharu Kaszub pochodzący z Lęborka Karol Kruzel, obecnie zawodnik klubu Duet Gdańsk. Jego przeciwnikiem był mistrz Polski południowej w kickboxingu Karol Wierzejewski.

fot. Wojciech Pruski

fot. Wojciech Pruski

– Podszedłem do tej walki bardzo zdeterminowany, gdyż widziałem już rok temu Wierzejewskiego w konfrontacji z klubowym bardzo utytułowanym kolegą i walka była bardzo wyrównana – relacjonuje Karol Kruzel. – Mimo to już w drugiej rundzie posłałem przeciwnika na deski po uderzeniu z kolana. Ostatecznie zakończyłem walkę przed czasem w 3 rundzie nokautując rywala serią ciosów bokserskich – podsumowuje.

Jak podkreśla zawodnik, w odniesieniu sukcesu ważne jest dla niego wsparcie w trakcie i przed pojedynkiem. – Na walce wspierała mnie liczna grupa osób z Lęborka, za co bardzo dziękuje.A w przygotowaniach do walki dziękuję za pomoc firmie Variosteel oraz trenerom i kolegom klubu Duet Gdańsk – mówi Kruzel.

Po dwóch tygodniach roztrenowania Karol Kruzel wróci do pełnego planu treningowego. Kolejną walkę zawodową stoczy najprawdopodobniej w maju w Gdańsku.

Galeria

fot. Wojciech Pruski


Opublikowano w: LęborkRegionWiadomości
Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz