Relaks i dobre jedzenie za połowę ceny

04 kwietnia 2014r. | Drukuj

W najbliższy weekend, 5 i 6 kwietnia w Łebie,Gniewinie i Pruszczu Gdańskim w niektórych lokalach, hotelach czy instytucjach miejskich będziemy mogli skorzystać  z ich oferty płacąc tylko połowę ceny.

metropoliagdansk.pl

metropoliagdansk.pl

Odbywająca się od kilku lat akcja „Rozsmakuj się w Gdańsku. Weekend za pół ceny” w tym roku zamieniła się w imprezę „Rozsmakuj się w metropolii”, bo włączyło się w nią dodatkowych osiem miejscowości.

„Weekend za pół ceny” został podzielony na trzy odcinki i już jutro oraz pojutrze odbędzie się druga odsłona akcji, tym razem w Gniewinie, Łebie i Pruszczu Gdańskim.

Zasady wszędzie są takie same. Lokale oferujące klientom zniżki zostaną oznaczone plakatem akcji, a propozycja rabatów będzie szczegółowo przedstawiona przy wejściu.

Takim sposobem w Pruszczu Gdańskim za pół ceny można zjeść, poćwiczyć, zwiedzić faktorię, a nawet poddać się zabiegom pielęgnacyjnym. W Gniewinie głównymi parterami akcji są hotel Mistral Sport oraz restauracja Kasztanowy Gościniec. W Łebie natomiast promocyjnymi cenami zachęcają przedstawiciele branży turystycznej tj. Dom Wczasowy Faleza, Zdrowotel, Hotel Wodnik z restauracją Książęcą i Centrum Urody i Zdrowia oraz Lipowy Domek.


Opublikowano w: LęborkWiadomości
Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz