Ukradli samochód. Zostali złapani po kilku minutach

26 marca 2014r. | Drukuj

Policjanci ze Słupska w pościgu zatrzymali dwóch sprawców kradzieży Volkswagena Golfa. Złodziejami okazali się dwaj słupszczanie w wieku 18 i 19 lat. Za kradzież z włamaniem grozi im kara nawet do 10 lat więzienia.

fot. archiwum

fot. archiwum

Kiedy w środę dyżurny Policji w Słupsku otrzymał informację o kradzieży volkswagena golfa w centrum miasta, natychmiast przekazał ją wszystkim patrolom będącym w służbie. Rozpoczęły się intensywne działania mające na celu ustalenie sprawców i ich zatrzymanie. Dosłownie kilka minut później, jeden z policyjnych patroli zgłosił już dyżurnemu, iż zauważył czarnego golfa szybko jadącego w stronę Darłowa. Jeszcze na rogatkach Słupska policjanci podjęli pościg. Kierowca tego pojazdu widząc za sobą ścigający go policyjny radiowóz zaczął uciekać. Po kilkuset metrach samochód wjechał w boczną drogę ,zatrzymał się ,a sprawcy wybiegli z samochodu i zaczęli uciekać.

Niedługo po tym złodzieje byli już w rękach policjantów. Okazali się nimi dwaj słupszczanie w wieku 18 i 19 lat. Mężczyźni trafili do policyjnego aresztu. Następnego dnia, w czwartek po przesłuchaniach usłyszeli zarzuty. Sąd na posiedzeniu przychylił się do wniosku policjantów i prokuratora, tymczasowo aresztując ich na jeden miesiąc.


Opublikowano w: Słupsk
Tagi: , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz