Policjanci dotarli do złodziei idąc po śladach w śniegu

06 lutego 2014r. | Drukuj

Policjanci z komisariatu w Główczycach zatrzymali trzech mężczyzn podejrzanych o włamanie do pomieszczenia gospodarczego i kradzież piły spalinowej. Sprawcą okazali się mieszkańcy tej gminy w wieku 19-23 lata.

fot. jancio.flog.pl

fot. jancio.flog.pl

Dyżurny słupskiej komendy policji otrzymał telefoniczne zgłoszenie o włamaniu, do którego doszło w jednej z miejscowości w gminie Główczyce. Natychmiast w tamto miejsce skierowano mundurowych z grupy dochodzeniowo-śledczej. Jak ustalili Policjanci, sprawcy włamali się do pomieszczenia gospodarczego, z którego ukradli piłę spalinową o wartości 800 złotych. Śledczy zajmując się tą sprawą mieli przypuszczenia, kto może mieć związek z tym włamaniem.

Idąc po śladach w śniegu pozostawionych najprawdopodobniej przez sprawców, dotarli do znajdującej się w pobliżu posesji. Jak się okazało w jednym z domów mieszkał podejrzewany o włamania mężczyzna. W niedługim czasie ustalono kolejnych dwóch współsprawców. Zatrzymani mężczyźni są mieszkańcami gminy Główczyce. Mają od 19 do 23 lat. Sprawcy nie kryli zdziwienia tak szybkim ustaleniem i ich zatrzymaniem przez główczyckich policjantów.

Zebrany przez funkcjonariuszy materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie im zarzutów włamania i kradzieży. Grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności.


Opublikowano w: Słupsk
Tagi: , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz