Tydzień otwarty gdyńskiej Fundacji Gospodarczej

14 listopada 2013r. | Drukuj

Fundacja Gospodarcza w Gdyni zaprasza na Tydzień otwarty. Wydarzenie organizowane jest  z okazji Światowego Tydzień Przedsiębiorczości. Eksperci doradzą, jak napisać dobry biznesplan, jak założyć firmę i skąd pozyskać fundusze na jej prowadzenie i rozwój. A przedsiębiorczych „hazardzistów” Fundacja zaprasza na turniej gry Cash Flow.

fot. www.fungo.com.pl/

fot. www.fungo.com.pl/

Plan Tygodnia otwartego:

  •  turniej gry Cash Flow – 18-22 listopada 2013 r., godz. 10:00-13:00
  •  indywidualne doradztwo biznesowe z zakresu zakładania i finansowania działalności gospodarczej – 18-22 listopada 2013 r., godz. 9:00-15:00 (zainteresowani są umawiani na konkretne godziny)
  •  warsztat z zakresu pisania biznesplanu – czwartek 21 listopada 2013 r., godz. 9:00-13:00
  •  spotkania informacyjne w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym na temat zakładania działalności gospodarczej i pozyskiwania funduszy na jej prowadzenie – piątek 22 listopada 2013 r., godz. 9:00-15:00.

Turniej, spotkania z doradcami i warsztat odbędą się w siedzibie Fundacji, przy ul. Olimpijskiej 2 w Gdyni. Na spotkanie informacyjne Fundacja zaprasza do Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego, do Strefy Startup (al. Zwycięstwa 96/98).

Zgłoszenia na poszczególne wydarzenia, z dopiskiem „Tydzień Otwarty w Fundacji Gospodarczej”, do poprzedzającego je dnia, należy przesyłać na adres: [email protected] Zgłoszenie musi zawierać imię, nazwisko oraz dane kontaktowe (numer telefonu, adres e-mail). Można też zgłaszać się telefonicznie na numer: 58 662 42 39, 58 662 42 43 lub 58 662 42 44.

Propozycja skierowana jest do osób, które myślą o założeniu działalności gospodarczej, mają już pomysł, co chciałyby robić, ale albo nie są do końca przekonane czy własny biznes to coś dla nich, albo szukają fachowej porady, od czego zacząć – mówi Irena Muszkiewicz-Herok, Prezes Zarządu Fundacji Gospodarczej w Gdyni. – Na turniej Cash Flow zapraszamy wszystkich, którzy chcą nauczyć się, jak obchodzić się z pieniędzmi, by je pomnażać i którzy chcą swobodnie poruszać się wśród pojęć związanych ze światem finansów.

Fundacja Gospodarcza w Gdyni (www.fundacjagospodarcza.pl) powstała w 1990 r. jako jedna z pierwszych organizacji pozarządowych w Polsce, działająca na rzecz przedsiębiorczości, podnoszenia kwalifikacji zawodowych i przeciwdziałania bezrobociu. Prowadzi szkolenia, doradztwo i usługi informacyjne. Jednym z jej sztandarowych projektów jest działające od 2001 r. Pomorskie Miasteczko Zawodów. Największym w historii Fundacji projektem jest budowa Gdyńskiego Inkubatora Przedsiębiorczości, który zostanie oddany do użytku w 2015 r.


Tagi: , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz