Skarpetki miały zatrzeć ślady. Dziwny pomysł złodzieja w Gdyni

10 października 2013r. | Drukuj

Policjanci z Komisariatu w Redłowie zatrzymali na gorącym uczynku 31 – letniego mieszkańca Gdyni, który kradł samochodowe lusterka. Żeby nie zostawiać śladów zakładał na ręce skarpety.

fot. KWP Gdańsk

fot. KWP Gdańsk

Policjanci zostali zaalarmowani przez naocznych świadków, że na jednym z osiedlowych parkingów mężczyzna kradnie samochodowe lusterka. Zgłaszający to przestępstwo szczegółowo opisali wygląd sprawcy, łącznie z tym, że na rękach miał on założone skarpety. Patrol nie miał żadnego problemu ze znalezieniem opisanego mężczyzny, ponieważ w oczy natychmiast rzucił im się widok skarpetek na jego rękach.

31 – letni mieszkaniec Gdyni miał przy sobie 10 sztuk skradzionych przed momentem lusterek. Dalsze kilkanaście lusterek pochodzących od samochodów różnych marek policjanci znaleźli w jego mieszkaniu podczas przeszukania.

Śledczy przedstawili 31 – latkowi zarzut kradzieży mienia, za co grozi kara do 5 lat więzienia. O jego dalszym losie zadecyduje Prokuratura Rejonowa w Gdyni.

Policjanci proszą o kontakt właścicieli pojazdów, którzy utracili w ostatnim czasie lusterka boczne, ponieważ nadal w Komisariacie Policji w Gdyni Redłowie przy ul. Korczaka 1 A są zabezpieczone od sprawcy niezidentyfikowane wkłady i lusterka samochodowe. Kontakt telefoniczny z dyżurnym komisariatu: 58 – 66-21-255.


Opublikowano w: GdyniaMotoGKWiadomości
Tagi: , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]

Czytaj także

Na razie jest tylko jeden komentarz (dodaj własny »):
  1. Łukasz pisze:

    W miejscowości Broszki,w okolicach Sieradza,na parkingu Club Chicago,okradziono pewnej nocy przynajmniej kilka aut z wkładów lusterek.Ja też padłem ofiarą złodzieja.Być może to ten sam złodziej i działał w całej Polsce,nie tylko w Gdyni!!!

Dodaj komentarzNajnowsze artykuły

Ósma edycja rajdu pieszego Maczuga Stolema
Gmina Potęgowo nagrodzona Bursztynem Polskiej Energetyki
Rok Lecha Bądkowskiego. Można przekazać 1 proc. z podatku na rzecz budowy pomnika
Paczka Wsparcia dla 30 rodzin uczniów SP nr 58 w Gdańsku
Florian Ceynowa – „budziciel” Kaszubów
Stan epidemii w Polsce. Lekcje odwołane do Wielkanocy, co jeszcze się zmieni?
„Czas na podwyżki i to znaczące!” – rozmowa z prof. Romanem Drozdem
LĘBORK STOLICĄ KASZUBSKICH KOLĘD I PASTORAŁEK

Najnowsze komentarze