Wolontariusze Szlachetnej Paczki zapraszają na szybkie randki

24 września 2013r. | Drukuj

W ten czwartek, 26 września od 14.00 do 16.00 w Galerii Bałtyckiej będzie można wziąć udział w Szybkich Randkach ze Szlachetną Paczką, mających na celu przybliżenie idei akcji – ogólnopolskiego projektu, który w tym roku odbędzie się po raz trzynasty.

fot. Joanna Przetocka

fot. Joanna Przetocka – www.flickr.com/photos/szlachetnapaczka

Wystarczy podejść do jednego ze stolików przy stoisku Szlachetnej Paczki na najniższym piętrze Galerii Bałtyckiej (przy wejściu od ul. Grunwaldzkiej), aby od jednego z liderów, koordynatorów lub wolontariuszy usłyszeć odpowiedzi na takie pytania, jak: Co to jest Szlachetna Paczka? Jak zostać SuperW – Super Wolontariuszem? Jak zmieniać świat na lepsze?

Jeden stolik to jedna minuta na rozmowę i po jej upływie nastąpi przejście do kolejnego stolika. Dzięki temu w pięć minut będzie można dowiedzieć się najważniejszych rzeczy o Szlachetnej Paczce. Osobom zainteresowanym większą ilością informacji udzielą jej wolontariusze i liderzy obsługujący stoisko. Nie zabraknie także atrakcji dla dzieci: animatorzy z Fundacji Dr Clown będą rozdawać balony oraz malować twarze, będzie można także wziąć udział w malowaniu ogromnego wizerunku Szlachetnej Paczki.

Szybkie Randki mają na celu zachęcić mieszkańców Trójmiasta do wolontariatu w Szlachetnej Paczce. Wolontariuszem może zostać każda osoba pełnoletnia, która chce nieść pomoc potrzebującym i robić to z głową. Do głównych zadań wolontariusza należy odwiedzanie rodzin i sprawdzanie ich potrzeb, aby każda z rodzin dostała później od darczyńców to, czego najbardziej im brakuje.


Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz