„Lato z książką” w Łebie. Bo czytanie to przyjemność!

26 lipca 2013r. | Drukuj

W najbliższy poniedziałek w Łebie rozpocznie się niezwykła impreza pn. „Lato z książką”. Na gości eventu oprócz spotkania z popularnymi aktorami-autorami licznych publikacji, czeka mnóstwo dodatkowych atrakcji, m.in. wystąpienie kabaretowe czy spotkanie z popularnym Panem Pierdziołką.

mat. prasowe

mat. prasowe

W dniach od 29 lipca do 4 sierpnia w Łebie odbędzie się impreza pn. „Lato z książką”. Organizatorem wydarzenia jest wydawnictwo Zysk i S-ka, a partnerem imprezy Grupa Wydawnicza Publicat. Goście, którzy wezmą udział w evencie będą mieli okazje spotkać się z popularnymi aktorami i innymi ciekawymi osobami. W Łebie pojawi się m.in. Zofia Kucówna, Sławomir Cenckiewicz, Małgorzata Kalicińska, Leszek Balcerowicz, Marcin Meller, Tomasz Zubilewicz czy Steffen Möller.

Podczas tego niezwykłego tygodnia dla uczestników oprócz ciekawej literatury zaplanowano wiele dodatkowych atrakcji. Będzie występ kabaretu Jerzego Kryszaka, spotkanie z Panem Perdziołką, gry i zabawy dla dzieci oraz liczne konkursy.

„Lato z książką” w Łebie odbędzie się po raz drugi. W zeszłym roku impreza trwała jedynie dwa dni, ale cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Z tego powodu organizatorzy postanowili wydłużyć czas jej trwania. Teraz to nie będzie weekend ale cały tydzień z książką.

Początek imprezy 29 lipca o godzinie 12.00. Zainteresowani powinni udać się m.in na deptak Kościuszki. Wszystkie spotkania odbywać się będą przy pasażu spacerowym na plażę wschodnią A (Kapitanat Portu).


Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz