Znamy datę przełożonego meczu Lechia Gdańsk – FC Barcelona

22 lipca 2013r. | Drukuj

Oczekiwany przez wielu mecz FC Barcelony z Lechią Gdańsk, który pierwotnie miał  się odbyć w minioną sobotę, zostanie rozegrany na gdańskiej PGE Arenie we wtorek 30 lipca o godz. 20:45.

fot. pgearena.gdansk.pl

fot. pgearena.gdansk.pl

Jak poinformował Tomasz Rachwał, prezes organizującej mecz agencji Polish Sport Promotion, bilety zakupione na to spotkanie przez kibiców zachowują ważność w nowym terminie. Osoby, które będą chciałby oddać swoje bilety, dostaną w środę informacje, w jaki sposób mogą to zrobić.

– Jeśli chodzi o skład to mamy zapewne, że będzie to najsilniejsze zestawienie, którym Barcelona będzie miała do dyspozycji w dniu meczu – zadeklarował Tomasz Rachwał. – Nazwiskami nie możemy operować. Barcelona jedynie zapewniła, że kadra będzie silniejsza niżby to miało miejsce w ostatnią sobotę. Urlopy kończą się piłkarzom, którzy występowali w Pucharze Konfederacji – dodał.

Zaplanowany pierwotnie na sobotę 20 lipca mecz Barcelony z Lechią nie odbył się w terminie, ponieważ w piątek ze swojej funkcji z powodów zdrowotnych zrezygnował Tito Vilanova, trener hiszpańskiego klubu.

Na spotkanie do piątku sprzedano 32 tys. biletów. Mecz transmitować będzie Telewizja Polska.


Tagi: , , , , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz