Roboty budowlane na ul. Morskiej w Gdyni zakończą się we wrześniu

22 maja 2013r. | Drukuj

Od 20 maja są utrudnienia w ruchu na ulicy Morskiej w Gdyni w kierunku centrum. Z ruchu wyłączony jest jeden pas. Utrudnienia spowodowane są z trwającą rozbudową ulicy. Prace zakończą się we wrześniu 2013 roku.

fot. piomar-sc.pl

fot. piomar-sc.pl

W związku z trwającą rozbudową ul. Morskiej w poniedziałek 20 maja br. od godz. 20.00 zajęty został lewy pas ruchu na jezdni w kierunku Centrum na odcinku ok. 600 mb od ul.Kurpińskiego do zjazdu do McDonald’s z pominięciem skrzyżowania z ul. Owsianą – informuje ZDiZ Gdynia. Roboty na lewym pasie jezdni potrwają ok. 2 tygodni.

Rozbudowa ulicy Morskiej rozpoczęła się w poniedziałek 8 kwietnia br. Roboty budowlane związane są z.rozbudową ulicy na odcinku od skrzyżowania z ul. Kcyńską do skrzyżowania z.ul..Chylońską II na Cisowej. Zakres robót obejmuje m.in. rozbudowę skrzyżowań ul. Morskiej z ulicami Kcyńską, Zbożową i Owsianą, modernizację ulicy Morskiej na odcinkach między skrzyżowaniami, budowę kanalizacji deszczowej, kanalizacji teletechnicznej dla zintegrowanego systemu sterowania ruchem TRISTAR, przebudowę sygnalizacji świetlnych oraz budowę innej niezbędnej infrastruktury podziemnej i naziemnej.
Roboty potrwają do 30.09.2013 r. W pierwszym etapie roboty będą prowadzone w rejonie ul. Owsianej.


Opublikowano w: GdyniaMotoGKTrójmiastoWiadomości
Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz