Ma szansę zostać Miss Polski na wózku. Zagłosuj

22 maja 2013r. | Drukuj

Jest otwarta, uśmiechnięta i nie boi się wyzwań. Właśnie podjęła kolejne! Iwona Necel z pow. wejherowskiego ma szansę zostać Miss Polski na wózku. Każdy głos się liczy aby znaleźć się w pierwszej dziesiątce.

mat. prasowe

mat. prasowe

I Wybory Miss Polski na wózku organizuje Fundacja Jedyna Taka, którą stworzyły dwie niepełnosprawne mamy – Katarzyna Wojtaszek i Agnieszka Gidzińska. Założycielki Fundacji chcą zwrócić uwagę na sprawy niepełnosprawnych kobiet w społeczeństwie.

Konkurs I Wybory Miss Polski na wózku jest Inicjatywą Społeczną, która ma wpłynąć na zmianę wizerunku niepełnosprawnych kobiet w naszym społeczeństwie. Organizatorki chcą pokazać piękne kobiety poruszające się na wózku jako kobiety aktywne, spełniające się w różnych rolach społecznych m.in. w roli matki. Kobiety pełne pasji, sił oraz wytrwałości w dążeniu do realizacji własnych marzeń. Kobiety, dla których wózek nie przesądza o ich atrakcyjności.

Do konkursu zgłosiły się 72 panie z całego kraju. Wśród nich jest Iwona Necel – studentka logopedii i edukacji elementarnej w gdyńskiej Pomorskiej Wyższej Szkoły Nauk Stosowanych. – Właśnie piszę pracę licencjacką i przygotowuję się do jej obrony. Jestem bardzo otwartą i uśmiechniętą osobą, nie boję się wyzwań. Uwielbiam podróżować, poznawać nowych ludzi i ich zwyczaje. Wolny czas spędzam aktywnie – basen, sauna, spotkania ze znajomymi. Amatorsko gram w koszykówkę na wózkach – pisze o sobie Iwona Necel.

Na kandydatkę z pow. wejherowskiego można oddać swój głos. W drodze głosowania na stronie internetowej Fundacji zostanie wyłoniona finałowa dziesiątka dziewcząt, która osiągnęła największą liczbę głosów. Głosować można do 23.05.2013.

Zagłosuj już teraz!


Opublikowano w: GdyniaTrójmiastoWejherowoWiadomości
Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz