V Targi Pracy i Edukacji w Wejherowie

19 marca 2013r. | Drukuj

Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie zaprasza do uczestnictwa w V Targach Pracy i Edukacji,  które odbędą się 21 marca 2013 roku w godz. 10:00-13:00 w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 przy ul. Dworcowej 5 w Wejherowie.

fot. archiwum www.wejherowo.pl

fot. archiwum www.wejherowo.pl

Zeszłoroczna edycja Targów cieszyła się ogromnym zainteresowaniem osób poszukujących pracy oraz samych pracodawców. Podczas Targów znaleźć będzie można oferty pracy w kraju i za granicą, staże zawodowe, oferty szkoleniowe, oferty edukacyjne oraz zajęcia warsztatowe z zakresu sporządzania CV. Udział w Targach weźmie również przedstawiciel Powiatowego Centrum Informacyjnego, który przybliży możliwości pozyskiwania środków na rozpoczęcie działalności gospodarczej oraz na rozwój już istniejącej firmy.

Wejherowskie targi stwarzają pracodawcom możliwość bezpośredniej prezentacji posiadanych ofert pracy, pozyskiwania odpowiednich kandydatów na wolne miejsca pracy bądź aktywizacji zawodowej, oszczędności czasu, jak i kosztów związanych z poszukiwaniem odpowiednich pracowników. Osobom poszukującym zatrudnienia pomagają w znalezieniu zatrudnienia na regionalnym, krajowym, a także europejskim rynku pracy.


Tagi: ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz