Dzień otwarty w Urzedzie Skarbowym w Wejherowie. Wszystko o PIT-ach

05 marca 2013r. | Drukuj

Urząd Skarbowy w Wejherowie w ramach akcji rozliczania podatku dochodowego od osób fizycznych za 2012r. organizuje16 marca 2013r. Dzień otwarty.

fot. US w Wejherowie

fot. US w Wejherowie

W tym dniu Urząd będzie czynny dla podatników w godzinach od 9.00 do 13.00. Będzie można uzyskać informacje na temat rozliczenia podatku za rok 2012 m.in. pomoc w wyborze właściwego rodzaju zeznania, informacje dot. rodzajów odliczeń i ulg oraz możliwości skorzystania z nich, będzie można wysłać zeznanie przez Internet lub złożyć zeznanie podatkowe w formie tradycyjnej. – Zachęcamy i namawiamy wszystkich podatników do wysyłania zeznań podatkowych przez Internet bez wymaganego kwalifikowanego podpisu elektronicznego – informują pracownicy US w Wejherowie. Tą drogą można złożyć m.in. : PIT37 i PIT36, PIT36L, PIT38, PIT39 w tym przez małżonków rozliczających się wspólnie oraz osoby samotnie wychowujące dzieci.

– W czasie „ Dnia otwartego” pracownicy Urzędu będą udzielać instruktażu dotyczącego wysłania zeznania drogą elektroniczną oraz służyć pomocą przy ich wysyłaniu w tym celu na leży zabrać do Urzędu dokumenty umożliwiające wypełnienie zeznania w szczególności dowód osobisty, nr NIP(osoby prowadzące działalność gospodarczą) informacje o dochodach, informacje o odliczeniach oraz rozliczenie za rok ubiegły. – informuje US w Wejherowie. Dotyczy to osób, które rozliczały się za 2011r i służy potwierdzeniu, uwiarygodnieniu danych podatnika.


Opublikowano w: WejherowoWiadomości
Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz