Zatrzymali go, pobili i zniszczyli samochód. Usłyszeli zarzuty

04 marca 2013r. | Drukuj

Dwóch mężczyzn w wieku 18 i 19 lat zatrzymanych w miniony czwartek przez policjantów z Pucka usłyszało jak dotąd trzy zarzuty w sprawie pobicia i uszkodzenia samochodu.

fot. sxc.hu - archiwum

fot. sxc.hu – archiwum

W miniony czwartek pucka policja zatrzymała dwóch mężczyzn, którzy 25 lutego w Leśniewie zajechali drogę 19-latkowi, pobili go i zniszczyli samochód którym jechał, powodując straty w wysokości 2 tys. złotych. W piątek podejrzani usłyszeli zarzuty. 18-letni mieszkaniec gminy Szemud jest oskarżony o pomocnictwo w pobiciu, natomiast jego o rok starszy kolega, mieszkaniec gminy Żukowo usłyszał zarzut pobicia i uszkodzenia mienia.

Na poczet przyszłej kary policjanci zabezpieczyli należące do 18-latka audi warte około 10 tys. złotych.

Śledczy nadal pracują nad sprawą. Mężczyźni nie byli jedynymi biorącymi udział w zdarzeniu. Ustalana jest tożsamość pozostałych napastników. Lista sprawców i postawionych zarzutów prawdopodobnie będzie dłuższa. Za pobicie grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności, natomiast za uszkodzenie mienia można trafić za kratki nawet na 5 lat.


Opublikowano w: PuckWiadomości
Tagi: ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz