Zasnął podczas kradzieży. Prosił aby mu nie przeszkadzać

27 lutego 2013r. | Drukuj

Włamywacz, który wybił szybę w drzwiach samochodu, dostał się do środka, uszkodził stacyjkę podczas próby uruchomienia samochodu, a następnie usnął, wpadł w ręce policjantów. Za usiłowanie kradzieży z włamaniem grozi kara pozbawienia wolności nawet do 10 lat.  

26.02.2013r. o 2 w nocy, policjanci z Rumi otrzymali nietypowe zgłoszenie. Właściciel samochodu osobowego Volkswagena Passata poinformował, że w jego samochodzie wybito szybę, a sprawca najprawdopodobniej śpi w środku. Jak wstępnie ustalono, 26-latek wybił szybę w tylnych drzwiach pojazdu i następnie, gdy już był w samochodzie, próbował go uruchomić. W trakcie prób uszkodził stacyjkę, następnie zasnął. Gdy właściciel otworzył kluczykiem drzwi, zaspany złodziej poprosił, by je szybko zamknął, bo było mu zimno.

fot. policja

fot. policja

Mężczyzna został zatrzymany i resztę nocy spędził w policyjnym areszcie. Niebawem zostanie przesłuchany i usłyszy zarzuty. Niewykluczone, że usłyszy zarzuty także za inne przestępstwa. Za usiłowanie kradzieży z włamaniem grozi kara pozbawienia wolności do 10 lat.


Opublikowano w: WejherowoWiadomości
Tagi: ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz