W starym szpitalu powstanie Centrum Zdrowia Psychicznego

03 marca 2013r. | Drukuj

Specjalistyczny Psychiatryczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Słupsku podpisał umowę z konsorcjum architektów na  przebudowę i modernizację budynków poszpitalnych pod potrzeby Centrum Zdrowia Psychicznego przy ulicy Obrońców Wybrzeża 4 w Słupsku. Cała inwestycja kosztować będzie 10 mln zł.

fot. psychiatria-slupsk.pl

fot. psychiatria-slupsk.pl

Zgodnie z ustaleniami umowy słupskie konsorcjum firm projektowych, którego liderem został słupski architekt Mirosław Zwoski,  wykona projekt budowlany, projekty wykonawcze, kosztorys inwestorski wraz z uzyskaniem prawomocnego pozwolenia na budowę i świadczeniem usług nadzoru autorskiego.
Cena brutto za wykonanie w/w prac wyniosła 239.850,00 zł. Prace projektowe kosztować będą 240 tys. zł, a sfinansuje je Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego. Natomiast cały koszt przebudowy  szacuje się na 10 mln złotych.

Marek Biernacki wiceprzewodniczący Sejmiku Województwa Pomorskiego dodaje, że jest to jedna z najważniejszych inwestycji na Pomorzu co daje jej charakter priorytetowy. Będzie to obiekt najnowocześniejszy tego typu na Pomorzu i dzięki przebudowie budynek odzyska dawną świetność oraz walory historyczne.

Krzysztof Sikorski z SPSP ZOZ w Słupsku mówi, że cała praca jest oparta na współpracy samorządu z województwem, co podkreśla jej słuszność w wykonaniu. Prace zostaną ukończone w czwartym kwartale 2014r.


Opublikowano w: SłupskWiadomości
Tagi: , , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz