Dzień kobiet w lęborskiej „Fregacie”

26 lutego 2013r. | Drukuj

Lęborskie Centrum Kultury  „Fregata” jest przygotowane na każdą okazję. W Dzień Kobiet, który zbliża się wielkimi krokami, będą aż dwie premiery.

mat. prasowe

mat. prasowe

Panowie, jeśli nie macie pomysłu na mile spędzony czas w piątek, 8 marca, zabierzcie bliskie Wam kobiety do kina! W lęborskiej „Fregacie” będzie premierowy dzień kobiet!

Filmy jakie proponuje „Fregata” to „Oz Wielki i Potężny” (3D) oraz „Dzień kobiet”. Pierwszy z nich opowiada o przygodach Oscara Diggs’a, magika cyrkowego o wątpliwej moralności, który zostaje przeniesiony z zakurzonego Kansas do tętniącej życiem krainy Oz. Magik musi zmierzyć się z potężnymi problemami krainy i jej mieszkańców. Najważniejsze jest jednak to, że w trakcie swoich działań staje się lepszym człowiekiem..

„Dzień kobiet” to film polskiej produkcji opowiadający o realiach i problemach z jakim musi się borykać samotna matka. Halina, pracująca w jednej z sieci handlowych awansuje na kierowniczkę sklepu. Wkrótce przekona się, że wyższe stanowisko to nie tylko przywileje , ale i masa problemów. Kiedy korporacja przekroczy wszystkie granice, Halina rzuci jej wyzwanie, narażając się na brutalne konsekwencje. Właściciele sieci handlowej nie cofną się przed niczym, aby ukryć swoje brzydkie sekrety..

8 marca, bilety dla Pań na film w wersji 3D będą za 12 złotych. Zapraszamy!


Opublikowano w: Kultura i edukacjaLębork
Tagi: , , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz