Powstała trasa dla narciarzy biegowych w Gdyni

25 lutego 2013r. | Drukuj

Trasę dla narciarzy biegowych wiodącą alejkami Parku Kolibki przygotowali Towarzystwo Narciarskie Biegówki i Gdyński Ośrodek Sportu i Rekreacji. Skorzystać z niej można do momenty sprzyjających warunków pogodowych.

fot. GOSiR Gdynia

fot. GOSiR Gdynia

Trasa biegnąca alejkami Parku Kolibki ma około kilometra, co jak zapewniają organizatorzy wystarczy, żeby się zmęczyć. – Narciarze mówią, że przebiegnięcie takiego odcinka na nartach to jak kilkanaście kilometrów normalnego biegu – mówi Filip Ostapski z Gdyńskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Z trasy może skorzystać każdy kto posiada własne narty. Park Kolibki umiejscowiony jest pomiędzy główną drogą z Sopotu do Gdyni i obejmuje obszar leśny przy brzegu klifowym, vis a vis Centrum Handlowego Klif. Osoby poruszające się Szybką Koleją Miejską powinny wysiąść na stacji Gdynia Orłowo, minąć wspomniane centrum handlowe, a następnie przejść na drugą stronę Al. Niepodległości i udać się w kierunku widocznych zabudowań Zespołu Pałacowego – podpowiada Gdyński Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gdyni.

Mapa trasy


Tagi: , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz