Dealer zatrzymany. Zabezpieczono 200 porcji narkotyków

12 lutego 2013r. | Drukuj

24-letni mężczyzna podejrzany o handlowanie środkami odurzającymi został zatrzymany w Wejherowie. Sprawca usłyszał już zarzuty. Za rozprowadzanie środków odurzających oraz posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi kara pozbawienia wolności nawet do 10 lat.

W piątek wieczorem (08.02.2013) policjanci podczas działań „Stop Narkotykom”, w ramach wykonywanych czynności służbowych, natrafili na trop handlarza narkotyków. Ustalili jego dane oraz miejsce pobytu. 24-latek został zatrzymany w mieszkaniu, gdy próbował pozbyć się marihuany. Podczas przeszukiwania mieszkania, funkcjonariusze zabezpieczyli około 200 porcji narkotyków o czarnorynkowej wartości około 3500 zł.

fot. policja

fot. policja

W toku prowadzonej sprawy funkcjonariusze ustalili, że młody mężczyzna nie tylko posiadał narkotyki, ale także nimi handlował. Policjanci zabezpieczyli kwotę 9000 zł na poczet przyszłych kar.

Sąd Rejonowy w Wejherowie rozpatrzy wniosek o zastosowanie najsurowszego środka zapobiegawczego wobec mężczyzny w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy. Za wprowadzanie do obrotu środków odurzających oraz posiadanie ich znacznej ilości, sprawcy grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

 


Opublikowano w: WejherowoWiadomości
Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Komentarze do artykułu: 2 (dodaj własny »):
  1. Anna pisze:

    Zapomnieliscie jeszcze dodac ze w mieszkaniu przebywali równierz moja 17 letnia córka i mój 6 miesieczny wnuk! po za tym zastrzelono bez podstawnie moje dwa psy które podkreslam,nie byly agresywne!ogólnie w domu zgineło 6 psów w tym 4 dziesieciodniowe szczenieta rasy pittbull!!!! Policja weszła nagle,bez nakazu i odrazu strzelała,nie upewniajac sie w sytuacji w domu.

  2. Asd pisze:

    Pani Anno, prosze to zgloscic ! te mendy spoleczne sa bezkarne ! śmierć policji !

Dodaj komentarz