Nowoczesne i specjalistyczne laboratorium w szkole średniej

08 lutego 2013r. | Drukuj

W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Słupsku zostało utworzone nowoczesne laboratorium spedycyjno – logistyczne. W nim przyszli technicy logistycy będą zdawać egzamin zawodowy.

Fot. GK

Fot. GK

Nowe laboratorium jest wyposażone w niezbędny sprzęt do prowadzenia przedsiębiorstwa. Jednym z inicjatorów budowy laboratorium był Wiesław Staniuk, lokalny przedsiębiorca i w dodatku absolwent mechanika, jak sam dodaje są w nim komputery z najnowszym oprogramowaniem, drukarki, skanery, a nawet symulator wózka widłowego. Dyrektor placówki Barbara Zakrzewska dodaje, że dzięki utworzeniu laboratorium uczniowie mogą odbywać praktyki w szkole. Wcześniej odbywali je w różnych firmach co było dla nich utrudnieniem. Dzięki odpowiednim przygotowaniu mają dużą szansę na uzyskanie tytułu technika, co otworzy im drzwi do kariery i staną się bardziej atrakcyjni dla przyszłych pracodawców.


Tagi: , , , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz