Nie lada bonus dla uczestników Open’era. Festiwal wydłuży się

25 stycznia 2013r. | Drukuj

Dzień po zakończeniu Festiwalu Open’er, 7 lipca wystąpi w Gdyni Rihanna. Koncert Rihanny będzie częścią „Diamonds World Tour 2013”.

fot. Rihanna/facebook

fot. Rihanna/facebook

Zapowiedziany na 7 lipca koncert będzie promocją wydanego w listopadzie albumu „Unapologetic”. Aktualny przebój artystki, „Diamonds”, to jednocześnie jej najszybciej sprzedający się singiel. Wokalistka ma jednak na swoim koncie więcej rekordów, wyliczają organizatorzy Open’era – Na Facebooku ma ponad 65 milionów fanów, a na You Tube jej teledyski obejrzano 3 miliardy razy. Rihanna sprzedała do tej pory ponad 41 milionów płyt i blisko 150 milionów utworów. Ten wyniki nie dziwią, zważywszy na fakt, że ¼ singli wydanych przez Barbadoskę wylądowała na pierwszym miejscu setki Billboardu – w sumie to 11 hitów na szczycie.

Koncert Rihanny z pewnością ucieszy uczestników Festiwalu, tym bardziej że jest to dodatkowy bonus dla posiadaczy czterodniowych karnetów. – Wszyscy posiadacze karnetów czterodniowych na Open’era, będą mogli uczestniczyć w koncercie Barbadoski bez dodatkowych kosztów, a pobyt na polu namiotowym zostaje przedłużony o kolejną noc – zapowiadają organizatorzy Festiwalu. Do sprzedaży trafiają również bilety na sam koncert Rihanny. Ceny biletów to 198 PLN  i 258 PLN (Golden Circle). – Popowa gwiazda, która zapętlonemu gatunkowi muzyki przywróciła świeżość, ale przede wszystkim zmieniła jego zasady swoim sposobem bycia i charakterem. Niegrzeczna, charyzmatyczna i piekielnie zdolna. To połączenie gwarantuje niezapomniany koncert – informują organizatorzy Open’era.


Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz