Trenuj boks z medalistą olimpijskim w Wejherowie. Trwają zapisy

24 stycznia 2013r. | Drukuj

Wejherowski Klub Bokserski „Gryf” Wejherowo chce na nowo obudzić w mieszkańcach wolę walki i pasję w coraz bardziej popularnej dyscyplinie olimpijskiej – boksie amatorskim. Pierwsze zajęcia w lutym.

fot. remont sali WKB "Gryf" Wejherowo/facebook

fot. remont sali WKB „Gryf” Wejherowo/facebook

Zajęcia prowadzić będzie m.in. brązowy medalista olimpijski Hubert Skrzypczak. Swój medal wywalczył w 1968 roku w Meksyku, wówczas został pięściarzem najlżejszej wagi – papierowej. Jak pisze portal Polityka – został uznany najlepszym polskim pięściarzem tej kategorii w historii polskiego boksu. Na stałe mieszka w Wejherowie gdzie rozpocznie na nowo swoją przygodę z boksem jak trener w nowo powstałym Klubie Bokserskim. Prezes Klubu Wojciech Wasiakowski w wywiadach dla prasy przyznaje, że WKB „Gryf” Wejherowa ma być Klubem z prawdziwego zdarzenia. Na zajęcia zapisać mogą się już dzieci w wieku 7 lat, górna granica nie została określona. Mimo że boks kojarzy się z dyscypliną przypisaną panom, to wszystkie chętne panie również w wejherowskim Klubie będą miały możliwość potrenować.

W sobotę 26 stycznia o godzinie 15.00 w sali przy ul. Kochanowskiego 14 (hydrofornia Wejherowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej) nastąpi otwarcie Klubu. Dzień później organizowany jest Dzień Otwarty dla wszystkich zainteresowanych. Będzie można poznać zasady uczestnictwa i warunki, w jakich będą prowadzone treningi.

Galeria

fot. Historia boksu w Wejherowie/facebook WKB „Gryf” Wejherowo


Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz