fot. ArcticMonkeys.com

Angielska formacja Arctic Monkeys wystąpi w Gdyni 4 lipca i tym samym dołączyła do ogłoszonych wcześniej: Blur, Queens Of The Stone Age i Kings Of Leon.

fot. ArcticMonkeys.com
fot. ArcticMonkeys.com

Arctic Monkeys to grupa, która już po premierze debiutanckiego albumu z powodzeniem stawała na największych scenach festiwalowych w roli headlinera, a jej członkowie – mimo młodego wieku – mają gigantyczny szacunek wśród rockowego środowiska. Autorzy czterech, doskonale przyjętych płyt, w tym klasycznego już debiutu sprzed siedmiu lat „Whatever People Say I Am That’s What I’m Not”.  Kolejne albumy to sukcesywny rozwój Arctic Monkeys. Ich ostatnie wydawnictwo „Suck It And See” z 2011 eksploruje motywy rocka psychodelicznego i całej amerykańskiej rockowej sceny przełomu lat 60-tych i 70-tych.

W tym roku zespół nie koncertował w Europie, z wyjątkiem ceremonii otwarcia Igrzysk Olimpijskich w Londynie, dlatego przyszłoroczny sezon festiwalowy będzie dla grupy Alexa Turnera niezwykle ważny, tym bardziej, że zespół pracuje nad nową płytą – informuje organizator Open’er Alter Art.

Bilety w specjalnej cenie – karnet 4 dniowy (03.07 – 06.07): 370 PLN;  karnet 4 dniowy + pole namiotowe 6 dni (02.07 – 07.07): 450 PLN – są dostępne do 15.01.2013 lub do wyczerpania puli.

[youtube_sc url=”http://www.youtube.com/watch?v=ma9I9VBKPiw&feature=share&list=AL94UKMTqg-9A2p4ihMHaX_-bUf3L6OtHm”]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.