Pożar w Hotelu Gdynia. Ewakuowano prawie 100 osób

14 grudnia 2012r. | Drukuj

Pożar wybuchł w hotelowej saunie około godziny 5.20. Na miejsce przyjechało pięć zastępów straży pożarnej. W wyniku pożaru ewakuowano około 100 osób, jedna osoba z podejrzeniami podtrucia przewieziona została do szpitala.

IMG_1277

fot. archiwum/GK

O godzinie 5.20 pracownicy hotelu zauważyli na monitoringu pożar. Ogień pojawił się w saunie na parterze Hotelu Gdynia. – Na miejsce pojechało pięć zastępów straży pożarnej. Strażakom szybko udało się ugasić ogień, ale walczyli jeszcze z silnym zadymieniem. – Cały hotel został ewakuowany. Pokoje musieli opuścić wszyscy goście hotelowi, w sumie ok. 90 osób – mówił Łukasz Płusa ze Straży Pożarnej w Gdyni. Ewakuowani goście hotelowi nie musieli opuszczać budynku, do pokoi wrócili po wywietrzeniu wnętrza. Jedna osoba z podejrzeniem podtrucia oparami została przewieziona do Instytutu Medycyny Morskiej i Tropikalnej w Gdyni.


Opublikowano w: GdyniaTrójmiastoWiadomości
Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz