Śmierć na obwodnicy. Kierowca jechał pod prąd

10 grudnia 2012r. | Drukuj

Policja ustala przyczyny śmiertelnego wypadku do którego doszło wczoraj na obwodnicy Trójmiasta. Kierowca forda fiesty jadąc pod prąd zderzył się czołowo z renaultem megane i zginął na miejscu.

W niedzielę o godz. 16  na trójmiejskiej obwodnicy doszło do wypadku drogowego, w którym śmierć poniósł 75-letni mężczyzna. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący fordem fiesta jadąc w kierunku Tczewa po dojechaniu do bramek autostrady zawrócił i kontynuował jazdę pod prąd w kierunku Gdyni. Na wysokości miejscowości Juszkowo zderzył się czołowo z renaultem megane. Pomimo podjętej reanimacji kierowca forda zmarł. 41-letni kierowca renaulta i jego 39-letnia pasażerka trafili do szpitala. Kierujący renaultem był trzeźwy. Od zmarłego kierowcy forda pobrano krew do badań na trzeźwość. Obwodnica Trójmiasta była zablokowana przez ponad 3 godziny.


Opublikowano w: GdyniaMotoGKTrójmiastoWiadomości
Tagi: , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz